Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
ВСЕСТРАННИ ИНТЕРЕСИ
Автор: bls Категория: Политика
Прочетен: 1271257 Постинги: 63 Коментари: 728
Постинги в блога от 12.08.2011 г.
                 Ко­га со својот Бјуик пристигнав во градот Ели­за­бет, сонцето веќе заоѓаше и златестите облаци над Њу Џер­си се згустуваа во сиви магли, за да го посипат со дожд очекувањето на ноќта. Летниот ветер солено ги га­ле­ше ко...
Категория: Политика
Прочетен: 2719 Коментари: 6 Гласове: 3
Последна промяна: 12.08.2011 15:05
Търсене

За този блог
Автор: bls
Категория: Политика
Прочетен: 1271257
Постинги: 63
Коментари: 728
Гласове: 284
Календар
«  Август, 2011  >>
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031